Soutěž o poukaz v hodnotě 1 000 Kč!!!

Soutěž o poukaz v hodnotě 1 000 Kč!!!

Blíží se Vánoce a dárků čas, a proto jednu z vás odměníme poukázkou v hodnotě 1000 Kč. Soutěžit mohou samozřejmě i pánové, kteří by rádi udělali radost dámě ve svém blízkém okolí. :-) Stačí se zapojit do soutěže a pak si jen držet palce. Komu uděláme radost tentokrát?

Instagram My Feminity: KLIKNOUT

Pojďte se nám ukázat!

Pořadatel soutěže: e-shop www.myfeminity.cz

Účast v soutěži:  Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 18 let, s výjimkou zaměstnanců pořadatele a osob blízkých zaměstnanců pořadatele ve smyslu § 116 zákona č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku.

Výhra: Výhrou je dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč s platností 6 měsíců od data vystavení. Poukaz lze uplatnit na veškeré zboží e-shopu www.myfeminity.cz 

Konec soutěže: Soutěž bude ukončena losováním, a to dne 13.12.2021 ve 20:00 hodin. Losování a výsledky budou zveřejněny na Instagramovém účtu myfeminity.cz.

Způsob předání výhry: Pořadatel bude výherce kontaktovat prostřednictvím zprávy na Instagramu, a to nejpozději do 2 dnů od ukončení soutěže. Pokud se pořadateli nepodaří, do 2 dnů od ukončení soutěže, kontaktovat výherce, ztrácí tento soutěžící nárok na výhru. Pořadatel má právo vylosovat nového výherce a následně ho kontaktovat.

Zvláštní ustanovení: Osobní údaje

Soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. 

Pořadatel zpracovává osobní údaje za účelem plnění povinností souvisejících s účastí účastníka v soutěži, především za účelem doručení výhry či výlučně ve spojení s jinými skutečnostmi týkajícími se soutěže, do které účastník vstupuje dobrovolně a dobrovolně poskytuje své osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailovou adresu, v případě výherců adresu pro zaslání výhry).