Kdo jsme

Jsme parta holek, které se snaží plnit sny.

Ačkoliv to může být těžko uvěřitelné, jsme stejné jako vy, naše klientky. Každá z nás má své vnitřní démony a starosti, které si s sebou neseme životem. Žádná nejsme dokonalá, máme neustále na čem pracovat, ale o tom to přece je, o neustálém zlepšování, posouvání a motivaci. Je důležité se nevzdat. Ani jedna z nás se nevěnuje pouze e-shopu, právě naopak. E-shop je takové naše dítě, kterému dáváme energii, neustále ho vylepšujeme a posouváme tak, aby byl lepší a lepší. Ty z vás, které to čtou a jsou maminky, jistě ví, o čem mluvíme, protože to moc dobře znají díky svým dětem.

Spoustu věcí děláme mnohdy na úkor svého volného času, po večerech a víkendech, kdy občas bojujeme s výčitkami vůči našim blízkým, které díky tomu okrádáme o společný čas. Neberte to ani trochu jako fňukání, protože nás tahle práce baví a vybraly jsme si ji. 

Věřte, že nás nic netěší víc než každá pozitivní recenze, která od Vás přijde, nebo Vaše fotky a milá slova na sociálních sítích. Vždy nás to zahřeje u srdce a nakopne, abychom nepolevily a snažily se ustát tempo dnešní moderní doby, kdy e-shopy rostou jako houby po dešti a konkurence je den za dnem větší a větší.

Spoustu z vás vnímáme právě díky vzájemné komunikaci na sociálních sítích jako kamarádky, jste součástí naší femme fatale rodiny. Snažíme se ke každé z vás přistupovat individuálně a jednat s vámi otevřeně.

Naším společným cílem je, aby každá žena, která se dostane na náš e-shop, nalezla nejen krásné a kvalitní produkty ze světa péče o pleť, vlasy a trendy doplňky, ale také trochu radosti. 

Každý kousek vybíráme s láskou a péčí tak, abyste byly při otevření balíčku nadšené stejně jako my, když nám produkty přijdou od dodavatele. Každý kousek nejen přeměříme, vymyslíme vhodný název a popisek na e-shop, ale taky vyfotíme tak, abyste měli jistotu, že nekupujete tzv. zajíce v pytli.

Myšlenka založit Myfeminity.cz vznikla díky vizi naší Marti, která se v roce 2019 rozhodla, že se bude prostřednictvím e-shopu realizovat. Dala dohromady samotný koncept e-shopu Myfeminity.cz, kde jsme  každá našla "to své" místo.

Marťa je srdcem i hlavou Myfeminity.cz a díky ní můžete číst tenhle článek. Já a holky se v podstatě vezeme na vlně její neskutečně pozitivní energie a odhodlání. Marťa je ta, se kterou si píšete e-maily, voláte a řešíte objednávky. Já s vámi komunikuju prostřednictvím instagramu a Marťa prostřednictvím facebooku, kde se snažíme vymýšlet zajímavý obsah a udržet si vaši pozornost.

Zapomínat nesmíme ani na naše okouzlující modelky Aničku a Janču, které znáte z našich fotek, bez nich by to jednoduše nešlo, jsou součástí našeho týmu stejně jako my, co sedíme za mobily a počítači.

Slibujeme, že v naší činnosti nepolevíme a budeme se snažit vám i nadále přinášet trochu radosti do vašich všedních dnů.

Holky z My Feminity ♥

Autor: Peťula

Tým My Feminity

Marťa, @mart.i.i.i.k - srdce e-shopu

Peťula, @petulaaa_ - správa Instagramu, FacebookuPinterestu, anketový a tematický expert, korekce textů, tvář vybraných produktů našeho e-shopu

Anička, @annamatousk - věčně usměvavá a upovídaná modelka a tvář našeho e-shopu

Janča, @zhornajana - "anděl s ďáblem v těle" - roztomilá, milá modelka a tvář našeho e-shopu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení