Svatba, splněný dívčí sen...

Svatba je pro spoustu z nás velkou životní událostí. Je to takový splněný dívčí sen, který se stane realitou.

Souhlasíme s tím, že je to nezapomenutelný okamžik, který je pro každou z nás důležitým bodem v našem životě. 

Zároveň s sebou tato událost přináší spoustu stresu a nečekaných momentů, protože každá chceme, aby naše svatba byla ta nejlepší, abychom měly ty nejkrásnější šaty, úchvatné květiny a luxusní svatební dort. 

Neméně důležitý je také svatební účes. Přemýšlely jste někdy nad tím, zda budete mít vlasy rozpuštěné, nebo v drdolu, se závojem, nebo jen s květinovým věncem ve vlasech?

Je důležité přizpůsobit účes nejen vašim svatebním šatům, ale zároveň celému duchu svatby. Pokud preferujete svatbu v jednoduchém „boho“ stylu, asi těžko zvolíte složitý účes plný perel a dalších ozdob. 

Naopak pokud jste si vysnily svatbu na zámku, neočekává se, že tam přijdete jen s rozpuštěnými vlasy a v jednoduchých splývavých šatech.

Každý styl svatby má něco do sebe a stejně tak i svatební účes. Je jen na vás, jak chcete ve svůj velký Den vypadat. 

Doporučujeme, abyste si před vaším velkým dnem prošly min. inspiraci na účesy, na Pinterestu. Se svou kadeřnicí i vizážistkou si domluvte zkoušku účesu a líčení, abyste přesně věděly, zda vám vybraný účes sedne. Není nic horšího, než měnit účes a make-up na poslední chvíli. Věřte nám.

Nebyly bychom to samozřejmě my, abychom si pro vás nepřipravily malou inspiraci na svatební účesy s doplňky do vlasů z našeho e-shopu. 

Perly jsou módním hitem i v roce 2021, takže se jim určitě nebraňte. Ať už zvolíte jednodušší účes např. s perlovou čelenkou, anebo naopak něco složitějšího a ozdobíte na závěr perlovou sponkou, rozhodně neuděláte chybu.

Holky z My Feminity ♥

Autor: Peťula

Foto: Pinterest a Lucka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení