Vrácení a reklamace

Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14ti dnů:

  • nejprve překontrolujte, zda zboží splňuje podmínky pro vrácení - viz obchodní podmínky
  • vrátit či vyměnit lze pouze nové nepoužité zboží, které nenese známky používání a je v původním obalu! Pokud vracíte celou objednávku a obdrželi jste v balíčku dárek, je třeba vrátit i tento dárek.
  • pečlivě vyplňte uvedený formulář níže a zašlete spolu s vráceným zbožím na adresu: My Feminity BUTIK, Dvořákova 12, 438 01  Žatec
  • zásilku posílejte pouze doporučeně ČP na výše uvedenou adresu, dobírky nebudou akceptovány - viz obchodní podmínky
  • finanční vypořádání proběhne na Váš účet, a to max. do 14 dnů od převzetí zásilky (nezasíláme složenkou!!)
  • formulář lze zaslat elektronicky na e-mail info@myfeminity.cz s doplněným sledovacím číslem zásilky, pod kterým jste zásilku zaslali na adresu e-shopu (v případě kdy není možnost si formulář vytisknout) 

Jaké zboží nelze vrátit vůbec?

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy např.:

  • v případě, kdy zboží bylo upraveno dle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu
  • o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit (např. holicí strojky, epilátory, zubní kartáčky, sluchátka, kartáče na vlasy, ponožky aj.)

V případě sortimentu intimního charakteru, jakým jsou např. kartáče na vlasy, ponožky, nadkolenky apod., zboží nesmí být nikterak užíváno. Spotřebitel má právo si zboží vyzkoušet s tím, že dodrží základní hygienické předpoklady takového vyzkoušení (zamezí tedy kontaktu s vlasy a tělem). Nedodrží-li stanovení hygienické podmínky, šlo by již o zboží, které nelze, na základě směrnice 97/7/ES o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavřených na dálku pro svůj charakter, vrátit.

 

 

REKLAMACE

Víme, že někdy je potřeba produkt reklamovat, ať už z důvodu, kdy byl produkt doručen již poškozený, anebo se poškodil po uplynutí 14 dnů od doručení. Proto postupujte stejně, jak je uvedeno výše a vyplněný formulář spolu s produktem, který chcete reklamovat, zašlete na výše uvedenou adresu. Nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat buď na e-mail info@myfeminity.cz,  nebo volejte na tel.: 731 878 783, vyřešíme vše k Vaší plné spokojenosti.

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ/REKLAMACI

STÁHNOUT✔